Pierwsza szkoła podstawowa Montessori w Poznaniu

Edukacja w harmonii

Oferty pracy

Praca dla nauczyciela geografii i wos w klasie 7-8

Miejsce: ul. R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań (Jeżyce)

Rodzaj umowy oraz wysokość wynagrodzenia – do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej, ponieważ nie obowiązuje nas Karta Nauczyciela, a mimo to umożliwiamy realizację ścieżki awansu zawodowego.

Życiorys oraz zgodę na przetwarzanie danych w celach rekrutacji prosimy wysyłać na adres: sekretariat@eduharmonia.pl

 

 


Praca dla nauczycieli 4-6 od września 2019 r.

Oferujemy wszystkim darmowe szkolenia jeszcze przed rozpoczęciem pracy.

Miejsce: ul. Starołęcka 2/8D, Poznań (jeden przystanek od ronda Starołęka tramwajem 1, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 13, 14, 16, 17).
Praca od września 2019 r. – rodzaj umowy oraz wysokość wynagrodzenia – do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej, ponieważ nie obowiązuje nas Karta Nauczyciela, a mimo to umożliwiamy realizację ścieżki awansu zawodowego.

W naszych szkołach zatrudniamy międzynarodowy zespół nauczycieli i mamy wspaniałych uczniów pod opieką. Dlatego potrzebujemy energicznych osób, dla których praca z dziećmi to pasja i źródło satysfakcji. W zamian oferujemy godną płacę, elastyczne godziny pracy, niezwykłe pomoce naukowe, przyjazną atmosferę i czyste powietrze (dzięki oczyszczaczowi antysmogowemu w klasie).

Życiorys oraz zgodę na przetwarzanie danych w celach rekrutacji prosimy wysyłać z dopiskiem „Nauczyciel 4-6” na adres: sekretariat@eduharmonia.pl

 


 


 


'