Pierwsza szkoła podstawowa Montessori w Poznaniu

Edukacja w harmonii

Szkoła Partnerska Libratusa

Harmonia Szkoła Partnerska Libratusa Polska Poznań

Libratus jest polską szkołą internetową oferującą bezpłatną naukę dla dzieci za granicą (więcej na stronie libratus.edu.pl). Harmonia jest partnerem Libratusa, zatem uczniowie z całego świata mogą wybrać za jego pośrednictwem naszą szkołę, w której będą zaliczali kolejne lata nauki. Realizujemy polską podstawę programową, a każdy uczeń otrzymuje od nas świadectwo na zakończenie roku szkolnego oraz nagrody za dobre wyniki. Koordynatorem Projektu jest Fundacja Edukacji Polonijnej.

Lista krajów, w których mieszkają nasi uczniowie:

 1. Cypr
 2. Chile
 3. Francja
 4. Hiszpania
 5. Holandia
 6. Irlandia
 7. Niemcy
 8. Norwegia
 9. Polska również
 10. Portugalia
 11. Węgry
 12. Wielka Brytania
 13. Włochy
 14. Szwajcaria
 15. Szwecja
 16. USA

Dla wszystkich uczniów mamy niespodziankę! Podczas wakacji organizujemy wyjazd integrujący uczniów Libratusa, podczas którego nauczyciele przeprowadzą w sposób niezauważalny dla uczestników, czyli podczas górskich wędrówek, testy kwalifikacyjne. Dzięki połączeniu przyjemnego wyjazdu z weryfikacją wiedzy, dzieci unikną stresu związanego z egzaminem, przy okazji nawiążą nowe znajomości, a może nawet i przyjaźnie, które przetrwają lata.

Proponowane przez nas miejsce jest zlokalizowane w Górach Stołowych.

Wszystkich chętnych zapraszamy do nadsyłania swoich propozycji terminu wyjazdu, ponieważ wakacje w każdym z krajów wypadają nieco inaczej. Na propozycje czekamy do końca 2017 roku.

'