Pierwsza szkoła podstawowa Montessori w Poznaniu

Edukacja w harmonii

System rekrutacji

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

W CZASIE PRZERWY ZWIĄZANEJ Z ZALECENIAMI MINISTERSTWA ZDROWIA, ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO SKŁADANIA DOKUMENTÓW DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA E-MAIL SZKOLNY: rekrutacja@eduharmonia.pl

Suchy Las

Od 1 września 2019 działa nowa szkoła Harmonia w Suchym Lesie przy ul. Akacjowej 3. Obecnie prowadzimy zapisy uczniów do klas 0-3 na rok szkolny 2020-21.

Na co dzień w każdej sali obecne są dwie nauczycielki, a liczba uczniów w klasie nie przekracza kilkunastu osób. Stworzyliśmy warunki, w których zarówno nauka, jak i współpraca między uczniami mogła być najpełniejsza

Pragniemy dać naszym wychowankom szansę optymalnego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego, fizycznego i społecznego w naturalnym – zróżnicowanym wiekowo środowisku.

Podstawą naszego działania będzie szacunek dla każdego dziecka oraz równowaga między zaufaniem w jego siły rozwojowe, a wiedzą nauczyciela, który jest kreatywnym partnerem w poszukiwaniu wiedzy.

Poznań

Obecnie prowadzimy również rekrutację do klas 0-6 w naszej szkole znajdującej się na poznańskich Ratajach, ul. Starołęcka 2/8D.

Kroki rekrutacji

  1. Zgłoszenie telefoniczne lub przez formularz zgłoszeniowy – link
  2. Rozmowa dziecka i rodziców z dyrektorem szkoły (prosimy umawiać spotkanie pod nr tel. 698 642 000 lub 61 847 53 86)
  3. Podpisanie umowy o nauczanie
  4. Wpłata wpisowego
  5. Powitanie ucznia w szkole

'